tisková zpráva Magistrátu HK - omezení přepážek odboru dopravy na začátku července

Datum vydání: 11.06.2012

V celém Česku dojde v prvním červencovém týdnu na úřadech k omezení provozu přepážek registrů vozidel kvůli spuštění nového centrálního registru silničních vozidel. Ten by měl podle informací ministerstva dopravy začít fungovat 9. července. Odstávka se dotkne i přepážek na odboru dopravy královéhradeckého magistrátu, který ve své spádové oblasti obsluhuje klienty z 81 obcí. Nový systém postavený na moderním technologickém základě bezprostředně ovlivní výkon agendy vozidel. Pracovníci všech úřadů prochází školeními právě v těchto dnech tak, aby od 9. července mohli klienty obsloužit plnohodnotně. Ministerstvo už o plánované celorepublikové odstávce informuje na svých webových stránkách.

"Provoz stávajícího registru bude zastaven 29. 6. 2012 v 15 hodin. Přechod na nový CRV (centrální registr vozidel) se tak dotkne prvních tří pracovních dnů v červenci 2012, přičemž od 9. 7. 2012 budou veřejnosti přepážky na úřadech již opět plně k dispozici, " vysvětluje na webových stránkách ministerstva náměstek ministra dopravy Ivo Toman.

Odbor dopravy Magistrátu města Hradec Králové bude i v tomto termínu přesto klientům k dispozici, vyjma agendy týkající se registru vozidel. Úsek řidičských průkazů, pokladna či oddělení pozemních komunikací budou fungovat standardně.
 

E - podatelna

Rychlý kontakt (celý kontakt »)

Obec Syrovátka

Syrovátka 69
503 27 Lhota pod Libčany

Telefon:
495 451 128
725 081 330 - starosta

Mapa obec Syrovátka na mapě ČR

Aplikace pro obec Syrovátka

Mapa obec Syrovátka na mapě ČR

Stáhněte si mobilní aplikaci a získávejte aktuální informace.
Více informací >>