» Fotogalerie » Masopust 2015

Masopust 2015

Každá událost potřebuje přípravu.Každá událost potřebuje přípravu. Maso je v kotli a ještě přiložit...Maso je v kotli a ještě přiložit... Nevěsta Pavla je nesvá, čeká ženicha, tedy za pět minut dvanáct.Nevěsta Pavla je nesvá, čeká ženicha, tedy za pět minut dvan... Tak sláva ženich Jenda dorazil.Tak sláva ženich Jenda dorazil.
No a už je tu i Dr. Masopust,No a už je tu i Dr. Masopust, Novomanželé se k sobě mají...Novomanželé se k sobě mají... Na některé nemoce nepomůžou emoce, tak je třeba koření od Babky kořenářky.Na některé nemoce nepomůžou emoce, tak je třeba koření od Ba... Brum,brum,brum je tu medvěd (Ursus arctos) s medvědářem ( Lucy robe).Brum,brum,brum je tu medvěd (Ursus arctos) s medvědářem ( Lu...
Obecní policajt je přítomen, to aby byl pořádek, tak můžeme začít...asi tu je i Pan Thomas...Obecní policajt je přítomen, to aby byl pořádek, tak můžeme ... Ještě na poslední chvíli Bába s Dědkem, Dědek má chvilkovou slabost.Ještě na poslední chvíli Bába s Dědkem, Dědek má chvilkovou ... Konečně může Dr. Masopust požádat Starostu o vládu nad obcí. Je dovoleno.Konečně může Dr. Masopust požádat Starostu o vládu nad obcí.... Tak se nám to rozjíždí.Tak se nám to rozjíždí.
Starosta diskutuje otázku národnostních menšin.Starosta diskutuje otázku národnostních menšin. Nyní sám v menšině.Nyní sám v menšině. Po tomto společném snímku Jenda chvíli hledal peněženku. Našel ji, ale bez obsahu.Po tomto společném snímku Jenda chvíli hledal peněženku. Naš... Děkujeme všem hospodyňkám za výborné koblížky.Děkujeme všem hospodyňkám za výborné koblížky.
Medvěd se chová nevyzpytatelně a šíří kolem sebe strach a paniku.Medvěd se chová nevyzpytatelně a šíří kolem sebe strach a pa... Na pozadí tohoto dění odborná porota hodnotí nejlepší domácí koblihu, pod dohledem Dr. Masopusta.Na pozadí tohoto dění odborná porota hodnotí nejlepší domácí... Radši jsme ho zavřeli.Radši jsme ho zavřeli. Také jsme hraví, soutěživí a hlavně mladí...Také jsme hraví, soutěživí a hlavně mladí...
Dědek stále podřimuje.Dědek stále podřimuje. Sešla se nám spousta krásných masek.Sešla se nám spousta krásných masek. Medvěd slibuje, že nebude útočný.Medvěd slibuje, že nebude útočný. Proto je podmínečně propuštěn.Proto je podmínečně propuštěn.
Zpočátku se chová přátelsky a ochotně se fotí s přítomnými,Zpočátku se chová přátelsky a ochotně se fotí s přítomnými, Tančí s ženami.Tančí s ženami. Tančí s dětmi.Tančí s dětmi. Tak tohle je nejhezčí maska dětská.Tak tohle je nejhezčí maska dětská.
A tohle dospělá.A tohle dospělá. Z důvodu ochrany osobních  údajů je vítěz soutěže o nejlepší koblihu zobrazen pouze zády k fotoaparátu.Z důvodu ochrany osobních údajů je vítěz soutěže o nejlepší... Ale ten růžový skřítek nesoutěžil?Ale ten růžový skřítek nesoutěžil? Během ceremoniálu se medvěd pomátl a proto byl utracen.Během ceremoniálu se medvěd pomátl a proto byl utracen.
Policajt připravuje šetření, Medvěd (Ursus arctos) mrtev, Medvědář (Lucy robe) smuten.Policajt připravuje šetření, Medvěd (Ursus arctos) mrtev, Me... Medvěd přenesen na pietní místo.Medvěd přenesen na pietní místo. Dr. Masopust oživuje medvěda, pomocí slivovicí...Dr. Masopust oživuje medvěda, pomocí slivovicí... Ale zabralo to!Ale zabralo to!
Teď už volná zábava...Teď už volná zábava... každý po svém.každý po svém. Masopust  byl takový jaký jsme si ho prožili. Sejdeme se za rok.Masopust byl takový jaký jsme si ho prožili. Sejdeme se za ... Dr. Masopust doporučuje prohlížet fotografie od té poslední. O masopustu je všechno obráceně!Dr. Masopust doporučuje prohlížet fotografie od té poslední....
Pozor! Ministr obrany a vnitra varuje! POZOR NA NOHY! A NA MEDVĚDY!Pozor! Ministr obrany a vnitra varuje! POZOR NA NOHY! A NA M...